Single Blog Title

This is a single blog caption

Το πρόγραμμα του Α΄ ομίλου της Β΄ Ερασιτεχνικής!!!

ο πρόγραμμα του Α’ Ομίλου της Β’ 2018-19:

1η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Κληματιάς – Δόξα Αναργύρων
ΑΟ Σταυρακίου – Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αετός Πρωτόπαππας
ΠΑΟ Κρύας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕ Λαψίστας – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΟ Αμπελόκηποι – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου

2η Αγωνιστική
ΑΕ Κληματιάς – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Σταυρακίου
Δόξα Αναργύρων – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Πανζαγορισιακός – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΟ Κρύας
Αετός Πρωτόπαππας – ΑΕ Λαψίστας
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΟ Αμπελόκηποι

3η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Σταυρακίου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Κληματιάς
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΠΟΕΛ
ΠΑΟ Κρύας – Δόξα Αναργύρων
ΑΕ Λαψίστας – Πανζαγορισιακός
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΑΟ Αμπελόκηποι – Αετός Πρωτόπαππας
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Περιβλέπτου

4η Αγωνιστική
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΟ Κρύας
ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Λαψίστας
Δόξα Αναργύρων – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
Πανζαγορισιακός – ΑΟ Αμπελόκηποι
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΣ Περιβλέπτου
Αετός Πρωτόπαππας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

5η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Λαψίστας – ΑΟ Σταυρακίου
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΑΕ Κληματιάς
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΠΟΕΛ
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Δόξα Αναργύρων
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πανζαγορισιακός
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Αετός Πρωτόπαππας

6η Αγωνιστική
ΠΑΟ Κρύας – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Λαψίστας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΠΟΕΛ – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Δόξα Αναργύρων – Αετός Πρωτόπαππας
Πανζαγορισιακός – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

7η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Λαψίστας
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΠΑΟ Κρύας
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Σταυρακίου
Αετός Πρωτόπαππας – ΑΕ Κληματιάς
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΠΟΕΛ
Δόξα Αναργύρων – Πανζαγορισιακός

8η Αγωνιστική
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕ Λαψίστας – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αετός Πρωτόπαππας
ΑΟ Σταυρακίου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΑΕ Κληματιάς – Πανζαγορισιακός
ΑΠΟΕΛ – Δόξα Αναργύρων

9η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Λαψίστας
Αετός Πρωτόπαππας – ΠΑΟ Κρύας
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Δόξα Αναργύρων – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Κληματιάς

10η Αγωνιστική
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΟ Αμπελόκηποι – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – Αετός Πρωτόπαππας
ΑΕ Λαψίστας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΠΑΟ Κρύας – Πανζαγορισιακός
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Δόξα Αναργύρων
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΠΟΕΛ
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Κληματιάς

11η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Αετός Πρωτόπαππας – ΠΑΣ Περιβλέπτου
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΟ Αμπελόκηποι
Πανζαγορισιακός – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
Δόξα Αναργύρων – ΑΕ Λαψίστας
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΟ Κρύας
ΑΕ Κληματιάς – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

12η Αγωνιστική
Αετός Πρωτόπαππας – Αστήρ Αμφιθέας
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Πανζαγορισιακός
ΑΟ Αμπελόκηποι – Δόξα Αναργύρων
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Λαψίστας – ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

13η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
Πανζαγορισιακός – Αετός Πρωτόπαππας
Δόξα Αναργύρων – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΟ Σταυρακίου – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Λαψίστας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΟ Κρύας

14η Αγωνιστική
Πανζαγορισιακός – Αστήρ Αμφιθέας
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Δόξα Αναργύρων
Αετός Πρωτόπαππας – ΑΠΟΕΛ
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΕ Λαψίστας – ΠΑΟ Κρύας

15η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Δόξα Αναργύρων
ΑΠΟΕΛ – Πανζαγορισιακός
ΑΕ Κληματιάς – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΑΟ Σταυρακίου – Αετός Πρωτόπαππας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΕ Λαψίστας – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου

16η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ – Αστήρ Αμφιθέας
Δόξα Αναργύρων – ΑΕ Κληματιάς
Πανζαγορισιακός – ΑΟ Σταυρακίου
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αετός Πρωτόπαππας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΕ Λαψίστας
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΑΟ Αμπελόκηποι

17η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Κληματιάς
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΠΟΕΛ
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Δόξα Αναργύρων
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πανζαγορισιακός
ΠΑΟ Κρύας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΑΕ Λαψίστας – Αετός Πρωτόπαππας
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΣ Περιβλέπτου

18η Αγωνιστική
ΑΟ Σταυρακίου – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Δόξα Αναργύρων – ΠΑΟ Κρύας
Πανζαγορισιακός – ΑΕ Λαψίστας
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
Αετός Πρωτόπαππας – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

19η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Σταυρακίου
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Κληματιάς
ΑΕ Λαψίστας – ΑΠΟΕΛ
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – Δόξα Αναργύρων
ΑΟ Αμπελόκηποι – Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αετός Πρωτόπαππας

20η Αγωνιστική
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΟ Κρύας
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Λαψίστας
ΑΕ Κληματιάς – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Αμπελόκηποι
Δόξα Αναργύρων – ΠΑΣ Περιβλέπτου
Πανζαγορισιακός – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Αετός Πρωτόπαππας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

21η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΟ Κρύας
ΑΕ Λαψίστας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΟ Σταυρακίου
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΕ Κληματιάς
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΠΟΕΛ
Αετός Πρωτόπαππας – Δόξα Αναργύρων
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Πανζαγορισιακός

22η Αγωνιστική
ΑΕ Λαψίστας – Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΟ Κρύας – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΟ Σταυρακίου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕ Κληματιάς – Αετός Πρωτόπαππας
ΑΠΟΕΛ – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
Πανζαγορισιακός – Δόξα Αναργύρων

23η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Λαψίστας
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΠΑΟ Κρύας
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Αετός Πρωτόπαππας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΟ Σταυρακίου
Πανζαγορισιακός – ΑΕ Κληματιάς
Δόξα Αναργύρων – ΑΠΟΕΛ

24η Αγωνιστική
ΑΟ Αμπελόκηποι – Αστήρ Αμφιθέας
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΑΕ Λαψίστας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΠΑΟ Κρύας – Αετός Πρωτόπαππας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πανζαγορισιακός
ΑΟ Σταυρακίου – Δόξα Αναργύρων
ΑΕ Κληματιάς – ΑΠΟΕΛ

25η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Περιβλέπτου
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Αμπελόκηποι
Αετός Πρωτόπαππας – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΕ Λαψίστας
Πανζαγορισιακός – ΠΑΟ Κρύας
Δόξα Αναργύρων – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Σταυρακίου

26η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αετός Πρωτόπαππας
ΑΟ Αμπελόκηποι – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – Πανζαγορισιακός
ΑΕ Λαψίστας – Δόξα Αναργύρων
ΠΑΟ Κρύας – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Σταυρακίου

27η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Αετός Πρωτόπαππας
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Περιβλέπτου
Δόξα Αναργύρων – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΠΟΕΛ – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΑΕ Κληματιάς – ΑΕ Λαψίστας
ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

28η Αγωνιστική
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Αστήρ Αμφιθέας
Αετός Πρωτόπαππας – Πανζαγορισιακός
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Δόξα Αναργύρων
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΠΟΕΛ
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Κληματιάς
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΕ Λαψίστας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

29η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Πανζαγορισιακός
Δόξα Αναργύρων – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς
ΑΠΟΕΛ – Αετός Πρωτόπαππας
ΑΕ Κληματιάς – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Περιβλέπτου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πασσαρώνα Ροδοτοπίου
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Λαψίστας

30η Αγωνιστική
Δόξα Αναργύρων – Αστήρ Αμφιθέας
Πανζαγορισιακός – ΑΠΟΕΛ
Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΕ Κληματιάς
Αετός Πρωτόπαππας – ΑΟ Σταυρακίου
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΟ Κρύας
Πασσαρώνα Ροδοτοπίου – ΑΕ Λαψίστας

Leave a Reply